Terapie, kurzy a masáže pro šťastný život Praha

Kosmická 742/11, 149 00 Praha Hlavní město Praha

  • Mobil: +420 774 981 413 - paní Svobodová
  • IČO: 88910148

Popis činnosti

 

Pokud máme šťastnou mysl, má náš život správný smysl.

  • Když chceme jakoukoliv změnu v našem životě, musíme nejprve změnit svou mysl. Změnou našich myšlenek, přesvědčení a programů v mysli měníme svůj život. Cokoliv, co nás trápí  má svou příčinu, ať už se jedná o fyzický nebo psychický problém. 
  • Studovala jsem spoustu metod, které pomáhají lidem a zkoušela jsem je v praxi. A jelikož již nectím zásady a postupy jen jedné metody, rozhodla jsem se jít svou cestou svobody a tak vznikla moje metoda, kterou jsem pojmenovala SVOBODA MYSLI. Vytvořila jsem si svůj vlastní postup, který Vám může pomoci odstranit Vaše trápení a získat to, co chcete.
  • Již mnoho let se zabývám souvislostmi mezi naším myšlením, zážitky z minulosti a prožíváním přítomnosti, díky kterým se buď trápíme nebo se cítíme dobře. Pokud se dlouhou dobu něčím trápíme, může se nám objevit také fyzický problém. Naše mysl a tělo funguje jako jeden systém, co máme v hlavě, máme i v těle, vše má svojí psychosomatickou příčinu a vše souvisí se vším. Nic v našem životě není náhoda. Zjistila jsem, že jen pozitivní myšlení opravdu nestačí, že je potřeba nejdříve odstranit příčinu problému, nejen problém něčím překrýt a doufat, že se znovu neobjeví. Pro opravdovou změnu musíme změnit sami sebe, naše přesvědčení a důkazy, kterým jsme věřili. Na mých stránkách www.svobodamysli.cz si můžete přečíst příklady z praxe a  názory klientů.
  • Pocity a situace, které stále cítíme a zažíváme a jsou nám nepříjemné, si na podvědomé nebo i vědomé úrovni přitahujeme, protože máme v sobě uložené tyto pocity a situace, kdy jsme se cítili stejně špatně, většinou již v dětství. Pokud s tím nic neděláme, většinou se špatné pocity zesilují a nám je hůře a trápíme se. Díky odstranění emocí v prvotních situacích dochází ke změně postoje a celkového vnímání dané situace a tím začíná možnost svobody a jiné volby, pro nás již příjemné. Změnou mysli může nastat skutečná změna v našem životě.

S čím Vám Svoboda mysli může pomoci? S fyzickými i psychickými problémy, rozchody, traumaty, vyrovnat se smrtí, strachy a fobiemi, problémy s váhou, financemi, stresem, únavou, nespavostí, neplodností, závislostmi, nedostatkem sebevědomí, ekzémy, alergiemi, problémy zvířecích mazlíčků a s čímkoliv dalším, co Vás trápí.

Svoboda mysli je návod na šťastný život, jak se se vypořádat s tím, co Vás trápí a jak se vyrovnat s událostmi, které se Vám děly nebo stále dějí. Jedná se o nejefektivnější a nejrychlejší koučovací metody a techniky, které jsou efektivní a ověřila jsem je sama na sobě i se svými klienty v praxi. Účinnost terapie Faster EFT a dalších metod a technik spočívá v tom, že za 2 hodiny odblokujeme traumata, která bychom klasickými psychologickými metodami řešili několik měsíců až roků. Terapie  používá k léčbě Vaší mysl a Vaše fyzické tělo, nemusíte věřit, že Vám pomůže a přesto má reálné výsledky, odstraňuje skutečnou příčinu problémů, nepracuje s placebo efektem.

Pořádám také kurzy, kde dostanete návod na šťastný život.

Odeslat poptávku nebo dotaz: Terapie, kurzy a masáže pro šťastný život Praha

Otevírací doba: Dle telefonické dohody
Kosmická 742/11, 149 00 Praha